Zamknij

Pomarańczowa Plaża

Emilii Plater 19, 81-734 Sopot
797-586-417, 797-586-417

O nas

Restauracja przy plaży z widokiem na morzeRestauracja Pomarańczowa Plaża jest usytułowana w Sopocie przy ulicy Emilii Plater 19, nad morzem. Pomarańczowa Plaża wynajmuje plażę, która jest bezpośrednio przyległa do Restauracji.

Powierzchnia Restauracji to 280 m2. W Restauracji znajduje się kącik zabaw dla dzieci.Do Restauracji przylega ogród z placem zabaw oraz Park Sosnowy, stanowiący idealne miejsce do organizacji eventów.Restauracja dzierżawi wydzieloną część plaży, ww Pomarańczowej Plaży, o długości w linii brzegowej 100 m. Latem na plaży znajdują się bary, w których serwujemy drinki i piwo z beczki, ryby, słodkości.

Nasze dania są przygotowywane w oparciu o świeże i najlepsze jakościowo produkty pochodzące od sprawdzonych i rzetelnych dostawców.Powracamy do tradycyjnych receptur wywodzących się z kaszub , Pomorza i dawnej kuchni sopockiej, nie stosujemy żadnych konserwantów oraz ulepszaczy, dania od początku do końca są wynikiem naszej pracy i zaangażowania .

Naszą misją jest zdrowe i prawdziwe jedzenieDania ze świeżych ryb bałtyckich są naszą specjalnością, na stołach naszej restauracji w szczególności dominują potrawy z dorsza.