Zamknij

Restauracja L'Entre Villes

Aleja Niepodległości 737, 81-838 Sopot
58 717 37 37

O nas

Restauracja L'Entre Villes mieści się w ponad 100-letniej, odrestaurowanej willi w Sopocie.

Przepiękne wnętrza, doskonałe dania, obsługa na najwyższym poziomie i miejsce, którego nie da się zapomnieć!L'Entre Villes mieści się w pięknej, ponad 100-letniej, odrestaurowanej willi w Sopocie, w której niepowtarzalna atmosfera łączy się z najwyższej klasy kuchnią i profesjonalną obsługą.

Gustowne i urozmaicone wnętrza restauracji zostały urządzone w eleganckim stylu, z szacunkiem dla historii budynku. Jednym z największych atutów naszej willi jest duży, urokliwy ogród zimowy zwany oranżerią, dzięki któremu cała restauracja jest pełna naturalnego światła.

Wygodne, pikowane sofy i krzesła sprawiają, że nasi goście bardzo chętnie pozostają z nami na dłużej, aby móc nieśpiesznie delektować się kolejnymi specjałami naszej kuchni.

Menu restauracji składa się autorskich przepisów naszego szefa kuchni Sławomira Hahna i łączy smaki wykwintnej kuchni polskiej z elementami kuchni francuskiej. Wszystkie serwowane u nas potrawy dopracowane są w każdym detalu i podawane w efektowny sposób, na pięknych i oryginalnych zastawach.

 

Restauracja posiada swoją własną winiarnię, w której można skosztować, a także nabyć najlepsze roczniki win i alkoholi z całego świata. Nasi goście chętnie korzystają również z naszego salonu VIP zwanego też Cigar roomem. Można w nim zorganizować spotkanie biznesowe, czy wieczór kawalerski i zrelaksować się przy szklaneczce koniaku lub dobrej whisky delektując się przy tym najlepszymi odmianami cygar. Dodatkowo nasza restauracja posiada cztery przestronne sale bankietowe, które mogą pomieścić nawet do 250 osób i stwarzają idealne warunki do organizacji różnego typu wydarzeń i imprez okolicznościowych, takich jak: śluby, wesela, chrzciny, eventy biznesowe, szkolenia, prezentacje i wiele, wiele innych.   

 

Restauracja L’Entre Villes to luksusowa oaza ciszy i spokoju, wyjątkowo urokliwa przestrzeń, w której można przenieść się w inny wymiar przyjemności, którego nie da się zapomnieć.