Zamknij

O nas

Restauracja DESKA jest nowym miejscem na kulinarnej mapie Sopotu! Miejscem w którym będziemy się z Wami dzielić unikalnym klimatem i smakiem! Zapraszamy codziennie od godziny 12!Restauracja DESKA jest nowym miejscem na kulinarnej mapie Sopotu! Miejscem w którym będziemy się z Wami dzielić unikalnym klimatem i smakiem! 

Piękna, stylowo urządzona sala to idealne miejsce do organizacji uroczystości rodzinnych.Zapraszamy do rezerwacji lokalu przy okazji:

urodzin,

imienin,

jubileuszy,

rocznic

spotkań wigilijnych itp.Wspólnie zaplanujemy uroczystość, ustalimy indywidualne menu oraz doradzimy tak, aby Wasza impreza była niezapomniana i wyjątkowa.Świetna lokalizacja przy słynnym ”Monciaku" w samym sercu Sopotu oraz pięknie urządzona, klimatyzowana i stylowo oświetlona sala zapewni idealną atmosferę do zorganizowania imprez firmowych.Zapraszamy do rezerwacji lokalu przy okazji:

spotkań integracyjnych, 

firmowych, 

biznesowych, 

bankietów.Proponujemy różnorodne  menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do luźnych w formie bufetu szwedzkiego. W zależności od potrzeb proponujemy różnorodne możliwości ustawienia stołów: restauracyjne, bankietowe, w podkowę oraz inne dogodne rozwiązania. W okresie letnim dysponujemy pięknym ogródkiem restauracyjnym z widokiem na samo serce Sopotu - ”Monciak”.