Zamknij

Restauracja Pinokio Sopot

Bohaterów Monte Cassino 45, 81-797 Sopot
58 555-96-22, 604-507-010

O nas

Pinokio to sztuka kulinarna w nowoczesnym wydaniu. Polak, Francuz, Włoch, Hiszpan czy Japończyk - każdy z gości, przekraczając progi naszej Restauracji, pozna naszą wyjatkowową gościnność i niepowtarzalną atmosferę."Pinokio" to zaproszenie na spotkanie z pełną magii kuchnią śródziemnomorską i szczyptą polskiej tradycji, serwowaną w bajkowych wnętrzach Restauracji, w sercu Monte Cassino w Sopocie.

O Restauracji"Restauracja Pinokio istnieje od 2002 roku i od razu zdobyła serca klientów bez względu na wiek,bo każdy z nich znajduje tu coś dla siebie."Pinokio" położony jest w centralnej części ul. Monte Cassino pod nr 45. Restauracja latem szczyci się największym ogródkiem na Monciaku."Ilość miejsc siedzących w restauracji:Lato- max 290 / Zima- max 145Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach:Sala Pod Strzechą: max 20Sala Obiadowa: max 45Sala Barowa: max 80Ogród Sezonowy: 145Wyposażenie techniczne:Wszystkie sale są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia.

Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w poszczególnych pomieszczeniach.Dodatkowe informacje:Oferujemy kompleksową organizację imprez. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, jubileusze, kameralne przyjęcia weselne).Zapewniamy obsługę techniczną : nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów.