Zamknij

Coctail Bar Max

Grunwaldzka 1-3, 81-701 Sopot
691 130 000

O nas

Wszystko zaczęło się od marzenia, a jak to bywa z marzeniami nie wszystkie się spełniają…zaraz zaraz ale to zupełnie inna bajka. Marzenie Naszych Twórców spełniło się w 1997 roku w małej nadmorskiej Jastrzębiej Górze gdzie powstał pierwszy z Coctail Barów Max. Nie znajdziecie u Nas menu, aby spełnić Wasze cocktailowe marzenie wystarczy jedynie chwila rozmowy z barowymi Magikami. To jedyne takie miejsce w Polsce gdzie możecie poczuć się jak w raju.

Ogrom świeżych egzotycznych owoców dostarczanych tygodniowo z całego świata do wszystkich Coctail Barów Max zawrócił w głowie  już nie jednemu niedowiarkowi, a żeby spróbować wszystkich kombinacji nie starczy życia.

Oprócz cocktaili znajdziecie u Nas największy wybór alkoholi z całego świata w tym także te niedostępne w Polsce. Zapraszamy również na włoską kawę, świeże soki, lody. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Coctail Bar Max to także organizacja profesjonalnych cateringów, wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie jakim obdarzyło nas szereg firm przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń powoduje, że jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno kameralne jak i masowe eventy.                                                                                                    Największym jednak naszym atutem jest zgrana i pozytywna kadra, która każdego przenosi do świata wolnego od wszelkich trosk i zmartwień. Dobrego miejsca nie tworzą przedmioty tylko ludzie. Dziękujemy wam więc za to, że już od 23 lat jesteście z nami w Jastrzębiej Górze, od 11 lat w Sopocie, od 7 w Warszawie na Kruczej 16/22, a od 5 lat we Wrocławiu. Naszym najmłodszym „dzieckiem” jest DRUGI już w Warszawie Coctail Bar Max & Dom Whisky mieszczący się na ul. Nowy Świat 32. Niezmiennie czekamy na Was 365 dni w roku! Serdecznie zapraszamy!
Coctail Bar Max to miejsce stworzone nie tylko przez pasjonatów ale również osoby posiadające nieocenioną wiedzę w zakresie towaroznawstwa alkoholowego, historii alkoholu oraz etapów jego powstawania. Już od 23 lat co roku uprawiamy turystkę alkoholową udając się w najodleglejsze zakątki świata po to aby zagłębić tajniki powstawania poszczególnych gatunków alkoholi.