Zamknij

Telepizza

Aleja Niepodległości 702, 81-853 Sopot
58 555 03 00

O nas

Będąc w Trójmieście, musisz zajrzeć do Sopotu.

A będąc w Sopocie musisz zrobić trzy rzeczy:

Zobaczyć Krzywy Domek, pójść na spacer na słynne sopockie molo i zjeść najlepszą pizzę w mieście od Telepizzy. Wszystko to możesz zrobić w ciągu jednego dnia, bo te pyszne atrakcje znajdują się obok siebie.

Korzystaj więc ze świeżego nadmorskiego klimatu, a jak zgłodniejesz to odwiedź naszą pizzerię przy ulicy Niepodległości. Trafisz do nas bez kłopotu, bo przechadzając się po ulicy Monte Cassino jesteś już bardzo blisko nas.

Szukając więc idealnego miejsca na obiad, trafiłeś do pizzerii, która ugości Cię bogatym i różnorodnym menu. Od klasycznych pizz takich jak Margherita, Pepperoni i Hawajska, po nowoczesne, sezonowe menu pełne świeżych składników. Wszystko podane na cienkim, ręcznie wyrabianym cieście. Miłośnicy mięsnej strawy wybiorą więc kultową pizzę Trzy Mięsiwa albo późną jesienią, na rozgrzewkę pizzę Zbójnicką, a zwolennicy wegetariańskich pozycji zdecydować się mogą na pizzę Italian Fit, lub wybrać coś z naszych kanapek, makaronów i sałatek.  Dla najmłodszych też mamy specjalną propozycję z naszego Kids Menu - słodkie Caramello.
To gwarancja świetnej zabawy, którą można uświetnić również taki dzień jak urodziny dziecka. W naszej pizzerii możesz zorganizować również przyjęcie urodzinowe i skorzystać z naszej pomocy w przygotowaniu menu.

A jeśli jesteś tu tylko na chwilkę, i nie masz czasu na obiad, to zapraszamy na wyśmienitą świeżo mieloną kawę i deser. Latem, pije się ją szczególnie przyjemnie w naszym ogródku. Rodzinny obiad czy weekendowy wypad to nie jedyne okazje, by nas odwiedzić.

A jeśli pogoda nie dopisuje i wybierasz wizytę w sopockim aquaparku, pamiętaj że po intensywnym pływaniu najlepiej smakuje gorąca pizza z Telepizzy.

Do nas zapraszamy także kibiców i jednocześnie miłośników pizzy, którzy chcą obejrzeć mecz i najeść się do syta maxi lub dużą pizzą, która jeszcze bardziej podgrzeje sportowe emocje. Okazji nigdy nie zabraknie, bo u nas codziennie czekają apetyczne oferty, rabaty i promocje.

Każda ulubiona pizza, którą zamówisz w lokalu, online, aplikację lub przez telefon trafi do Ciebie gorąca i na czas.

Zapłacisz za nią wygodnie kartką lub gotówką, a wcześniej sprawdzisz jej kaloryczność, jeśli masz taką ochotę. Wybierając pizzę od Telepizza masz gwarancję, że każdy składnik jest najwyższej jakości, mięsa są wyborne, sery z doskonałej selekcji, zioła pachnące, a warzywa lokalne i świeże. Niech więc wiatr od morza skieruje Cię prosto do nas!

Zapraszamy.