Zamknij

Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój

Bitwy pod Płowcami 61, 81-731 Sopot
58 551-63-14, 695-176-768

O nas

Sopocki Zdrój to kameralny Dom Wypoczynkowy, który zlokalizowany jest w urokliwej i spokojnej części Sopotu. Obiekt położony jest 80 metrów od plaży i ok. 15 min spacerem od Centrum uzdrowiska, dzięki temu znajduje amatorów zarówno wśród Gości ceniących ciszę i spokój  jak i preferujących rozrywkę i kurortowe atrakcje.
Nasz Dom Wypoczynkowy cieszy się powodzeniem wśród turystów, gości biznesowych, aktywnych seniorów, a także rodzin z dziećmi. Co ważne, obiekt jest przyjazny zwierzętom, dzięki czemu podczas urlopu nie trzeba rozstawać się z ukochanym pupilem.
Na terenie ośrodka można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu. W niedalekiej odległości od D.W. znajduje się między innymi dworzec kolejowy Sopot Wyścigi (2100m), hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena (800m), główna sopocka ulica Monte Cassino (2000m) oraz najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim, którego część spacerowa ma ponad 500 metrów.
Jesteśmy przygotowani na Gości z zagranicy. Obsługa płynnie posługuje się językiem angielskim. Ponadto nasz młody i kompetentny zespół jest do Państwa dyspozycji całodobowo.