Zamknij
08:38, 17.08.2023

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z długiego weekendu spędzonego w jednym z najpiękniejszych miejsc nad polskim morzem - z Sopotu!

Ostatnie dni okazały się długo wyczekiwanym przełomem dla turystów tęskniących za dobrą pogodą. W końcu błękitne, rozświetlone słońcem, niebo sprzyjało letniemu wypoczynkowi w trójmiejskim kurorcie i zachęcało do spędzania wolnych chwil na plaży albo wśród fal Bałtyku. Jak na tegoroczny sierpień - warunki idealne.

Wakacyjną atmosferę czuć było również na popularnym Monciaku, gdzie tłumy spacerowiczów tworzyły niezwykłą mozaikę z uśmiechów, rozmów i letniego gwaru. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że zdjęcia zrobione na słynnym deptaku oddają pulsujący rytm miasta - artyści uliczni zachwycali tu swoimi występami, a punkty z watą cukrową, kawą czy pysznymi przekąskami kusiły przechodniów, spragnionych chwili relaksu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(1)

Aleksandra Aleksandra

0 1

Sopot jest piekny
Te zdjecia nie pokazuja w pelni jego urody 19:38, 17.08.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz