Zamknij
REKLAMA
11:30, 08.05.2023

W niedzielę, 7 maja, na Stadionie Leśnym w Sopocie na mieszkańców czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Tradycyjnie dla uczestników imprezy przygotowano strefy sportowo-rekreacyjną i gastronomiczną oraz scenę, na której odbywały się występy wokalne i taneczne.

Sąsiedzkie Grillowanie po raz kolejny przyciągnęło sopocian fantastycznymi atrakcjami oraz możliwością spędzenia aktywnej niedzieli w gronie przyjaciół, znajomych, czy rodziny przy ognisku i grillu.

Oprócz tego nie zabrakło też okazji do rozmów oraz udziału w ciekawych zajęciach i warsztatach. Uczestnicy pikniku mogli na miejscu skorzystać z atrakcji takich jak: wielka trampolina, tor przeszkód, dmuchana zjeżdżalnia, pokazy samoobrony i judo, miasteczko lekkoatletyczne, malowanie twarzy, boiska do siatkówki i badmintona, boiska do koszykówki oraz strefa parkour.

Tych z Was, którzy są ciekawi tego, jak sopocianie bawili się w ostatnią niedzielę, zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz