Zamknij
14:36, 01.03.2023

Prace na ul. 3 Maja w Sopocie zbliżają się ku końcowi. Według zapisów umowy, powinny się one zakończyć do 4 maja br. i wiele wskazuje na to, że rzeczywiście tak będzie. 

Trwa trzeci etap kompleksowej przebudowy ul. 3 Maja w Sopocie. Prace obejmują fragment ulicy od ronda przy ul. T. Kościuszki do Alei Niepodległości. Odcinek ten jest obecnie wyłączony z ruchu.

W bieżącym tygodniu wykonawca zaplanował, m.in.:

  • układanie chodnika po stronie numerów parzystych, na odcinku od wiaduktu do wjazdy do Eco Sopot;
  • zakończy się budowa 5 i rozpocznie się budowa 6, ostatniego, zbiornika retencyjnego;
  • kontynuowane będzie usuwanie kolizji elektro-energetycznych i teletechnicznych oraz budowa oświetlenia.

Objazdy poprowadzono ulicami: Aleją Niepodległości, Podjazd, Kościuszki lub Aleją Niepodległości, Podjazd, Chopina, Sobieskiego. Miejsce prowadzenia prac można objechać również dołem Sopotu ulicami: Polną, Bitwy pod Płowcami, 3 Maja lub Grunwaldzką.

Jeśli jesteście ciekawi tego, jak zmienia się ul. 3 Maja w Sopocie, koniecznie zapoznajcie się z naszą fotorelacją.

(Źródło informacji: ZDiZ Sopot)

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz