Podczas briefingu prasowego, który odbył się we wtorek, 30 sierpnia, na tarasach Domu Zdrojowego, przedstawiciele miasta oraz sopockich służb podsumowali kończący się sezon letni w mieście.
Bezpieczeństwo w mieście i na kąpieliskach, działalność instytucji kultury i klubów sportowych, turystyka i frekwencja w najchętniej odwiedzanych miejscach w Sopocie – o tym, w kontekście mijającego sezonu, mówili: Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu, inspektor Marek Stanulewicz, Komendant Miejski Policji w Sopocie, Tomasz Dusza, Komendant Straży Miejskiej w Sopocie, Marian Hinca, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie oraz Wojciech Sadowski, ratownik Grupy Interwencyjnej Sopockiego WOPR.
Jakie było tegoroczne lato w Sopocie?
[ZT]14293[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu esopot.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz