Zamknij
14:47, 11.09.2023

W niedzielę w Sopocie odbyła się inauguracja obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbędą się we wrześniu 2023 r. w Trójmieście. Z tej okazji Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji oraz Pomorska Koalicja na rzecz Zdrowia Psychicznego przygotowały coroczny Festyn Tolerancji, który został poprzedzony Marszem po Godność. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją, dzięki której poczujecie atmosferę tych wyjątkowych wydarzeń.

Obchody to część kampanii społecznej „Odmień Swoją Głowę”, której celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat chorób psychicznych oraz przybliżenie problematyki związanej z sytuacją osób i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych.

O godz. 13.00 odbyło się symboliczne przejście przez Drzwi do Tolerancji, które stanęły przy fontannie na skwerze Kuracyjnym. Był to sposób, aby okazać wsparcie osobom doświadczającym kryzysu psychicznego.

[ZT]18676[/ZT]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(1)

LeannaLeanna

0 0

vagadif 22:48, 02.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo