Zamknij
11:23, 12.09.2022

Mela Koteluk spełniła swoje marzenie i w ostatnią sobotę wystąpiła na sopockim molo o wschodzie słońca. Pomimo wczesnej pory i nie najlepszej pogody widowisko zgromadziło blisko 300 osób.

Wydarzenie stanowiło zwieńczenie trzeciej edycji akcji „1000 Aniołów o wschodzie słońca”, organizowanej przez Morze Aniołów na rzecz fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.  Podczas występu artysta wykonała takie przeboje jak: „Działać bez działania”, „To trop”, „Stale płynne" czy „Żurawie orgiami”.

- Dziękuję Morzu Aniołów i wszystkim tym, którzy wstali przed kurami na to spotkanie. Wisienką na torcie była para młoda, od wczoraj na galowo, którą do nas chcący/ niechcący przywiało Na pewno zapamiętam ten dzień na długo – przekonywała Mela Koteluk na swoim facebookowym fanpage’u po koncercie.

Morze Aniołów inspiruje morze ludzi na całym świecie, połączonych niematerialnymi wartościami płynącymi z serca, będącymi podstawowymi potrzebami każdego człowieka, bez względu na płeć, status materialny czy społeczny.

Społeczność praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie słońca i zachęca tym samym innych do świadomego obcowania z naturą, z zimnem, inspiruje do dbania o siebie, do pomagania, bo: „pomaganie dodaje skrzydeł.

Od dwóch lat Morze Aniołów 1 czerwca w Dzień Dziecka w Sopocie przy wejściu na plażę 28, organizuje wspólną akcję - 1000 aniołów o wschodzie słońca. Akcja ma charakter charytatywny i symboliczny, wspiera funkcjonowanie Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz