Zamknij
14:06, 14.07.2021

Powrót do największych przebojów, prezentacja nowego repertuaru i poruszenie na widowni. Ich Troje nie zawiodło fanów podczas sobotniego koncertu w Operze Leśnej. Podczas występu Michała Wiśniewskiego, jego byłej żony Anny Świątczak oraz Jacka Łągwy publiczność szalała jak za dawnych lat. Grupa muzyczna po raz kolejny potwierdziła swój talent do organizowania wyjątkowych widowisk.

W czasie ponad 2-godzinnego show publiczność mogła usłyszeć największe hity zespołu w wyjątkowej, scenicznej aranżacji. Ta sprawiała, że występ był bardziej podobny do spektaklu muzycznego niż typowego koncertu. Dla fanów to jednak nie tyle nowość, co powrót do najlepszych tradycji zespołu.

Nie zabrakło charakterystycznych rekwizytów i elementów scenografii znanych z popularnych teledysków i koncertów. Było łóżko i kaftan bezpieczeństwa, były pochodnie, maski weneckie i ekstrawaganckie kostiumy.

Jeśli jesteście ciekawi, jak muzycy prezentowali się na scenie, koniecznie zapoznajcie się z naszą fotorelacją.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz