Zamknij
12:52, 03.06.2022

Za nami kolejna odsłona akcji "1000 Aniołów o wschodzie słońca". W ostatnią środę o świcie setki osób weszły do wody, niosąc wsparcie przewlekle oraz nieuleczalnie chorym dzieciom. Było to możliwe, dzięki wpłatom przekazywanym przez uczestników wydarzenia na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Akcja zorganizowana przez sopockie Morze Aniołów okazała się niebywałym sukcesem. Prawie tysiąc aniołów z Polski i ze świata zgłosiło się do tegorocznej edycji wydarzenia. Dzięki wpłatom rejestracyjnym łącznie na konto hospicjum wpłynęło 49 tys. 137 zł.

W sumie różnych miejscach Polski i świata do wody weszło ok. 1000 osób. Choć wiele z nich wspierało akcję na odległość, nie zabrakło również tych, którzy przyjechali do Sopotu, aby wspólnie z innymi zażyć morskiej kąpieli. W środę, 1 czerwca, o wschodzie słońca na plaży przy wejściu nr 28 w Sopocie pojawiło się ok. 250 osób, a 220 z nich weszło do morza.

Czytelników, którzy chcieliby poczuć tę wyjątkową atmosferę, zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA