Zamknij
08:56, 11.06.2021

Zakończyły się roboty związane z poszerzaniem chodnika przy ul. Oskara Kolberga 14. Pracownicy Zarządu Dróg i Zieleni poszerzyli przestrzeń spacerową. Wcześniej obszar dostępny dla pieszych został ograniczony w związku z nowymi nasadzeniami drzew, realizowanymi w listopadzie ubiegłego roku. O jego poszerzenie apelowali mieszkańcy osiedla Brodwino.

Po blisko dwóch tygodniach prac, chodnik znów jest dostępny dla spacerowiczów. Przed przeprowadzeniem robót odległość między drzewami z jednej strony, a trawnikiem z drugiej odpowiadała zaledwie szerokości trzech płyt chodnikowych. W wyniku przeprowadzonych prac przejście zostało poszerzone dwukrotnie (w najwęższym miejscu). Tym samym przestrzeń spacerowa powinna być teraz bardziej przyjazna dla osób na wózkach inwalidzkich, matek z wózkami dziecięcymi czy mijających się przechodniów.

Koszt tego przedsięwzięcia to 37 tys. złotych. Z efektami prac można zapoznać się, oglądając naszą fotorelację dostępną poniżej.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz