Zamknij
10:33, 06.02.2024

Pamiętacie te czasy? Zima w 2011 roku była wyjątkowa – mroźna i śnieżna. Bałtyk zamarzł po horyzont, a Sopot zamienił się w bajkową krainę lodu i śniegu.

Archiwalne zdjęcia z tamtego okresu przypominają nam o tym, jak kiedyś wyglądały zimy w Polsce. Białe plaże, zamarznięte morze i uśmiechnięte twarze ludzi ubranych w ciepłe kurtki i czapki – to tylko niektóre z obrazów, które zostały uchwycone na fotografiach.

W tym roku zima jest zdecydowanie łagodniejsza. Chociaż wtorek, 6 lutego, przyniósł nam powrót śniegu, to i tak temperatury są znacznie wyższe niż 13 lat temu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i powspominania tamtych mroźnych, ale jakże pięknych zimowych dni! Archiwalnymi fotografiami z lutego 2011 roku podzielił się z nami Marcin Fall, były pracownik telewizji SKY Orunia. Z jego innymi materiałami jego autorstwa możecie zapoznać się na fanpage'u Fotoszpargały - Marcin Fall na Facebooku, do czego gorąco zachęcamy.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz