Zamknij

BOTO są Konsekencje Teatralne! Najdłuższy festiwal teatralny w Trójmieście

09:09, 06.10.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj
Kasia Chmura

Najdłuższy festiwal teatralny w Trójmieście wystartuje w niedzielę, 6 października. Na III Sopockich Konsekwencjach Teatralnych będzie można obejrzeć 9 prezentacji konkursowych, podyskutować o nich z twórcami i zagłosować na najciekawszy z nich.

Spektakle będą wystawiane w sopockim Teatrze BOTO, przy ul. Bohaterów Monte Cassino 54 B, w każdą niedzielę października i listopada oraz 1 grudnia. Idea, która przyświeca przeglądowi, to zaproszenie najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski. Ich wspólnym mianownikiem jest minimalna scenografia i maksymalnie trójka aktorów. Tematyka, rodzaj i forma są dowolne. W poprzednich edycjach prezentowane były spektakle dramatyczne, teatru tańca, lalkowe czy muzyczne. Sześcioosobowe jury wyłoni trzy najciekawsze przedstawienia, przyznając im Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną. Siódmy głos należy do publiczności.

Organizatorem Sopockich Konsekwencji Teatralnych jest Teatr BOTO.

  • Bilety: 25 zł normalny, 20 zł ulgowy. Do kupienia online: www.boto.art.pl lub przez goout.net oraz na miejscu. Karnety na wszystkie spektakle, w cenie 150 zł normalny i 100 zł ulgowy, do kupienia w Teatrze BOTO.
(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone