Zamknij

BOTO są Konsekencje Teatralne! Najdłuższy festiwal teatralny w Trójmieście

09:09, 06.10.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj
Kasia Chmura

Najdłuższy festiwal teatralny w Trójmieście wystartuje w niedzielę, 6 października. Na III Sopockich Konsekwencjach Teatralnych będzie można obejrzeć 9 prezentacji konkursowych, podyskutować o nich z twórcami i zagłosować na najciekawszy z nich.

Spektakle będą wystawiane w sopockim Teatrze BOTO, przy ul. Bohaterów Monte Cassino 54 B, w każdą niedzielę października i listopada oraz 1 grudnia. Idea, która przyświeca przeglądowi, to zaproszenie najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski. Ich wspólnym mianownikiem jest minimalna scenografia i maksymalnie trójka aktorów. Tematyka, rodzaj i forma są dowolne. W poprzednich edycjach prezentowane były spektakle dramatyczne, teatru tańca, lalkowe czy muzyczne. Sześcioosobowe jury wyłoni trzy najciekawsze przedstawienia, przyznając im Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną. Siódmy głos należy do publiczności.

Organizatorem Sopockich Konsekwencji Teatralnych jest Teatr BOTO.

  • Bilety: 25 zł normalny, 20 zł ulgowy. Do kupienia online: www.boto.art.pl lub przez goout.net oraz na miejscu. Karnety na wszystkie spektakle, w cenie 150 zł normalny i 100 zł ulgowy, do kupienia w Teatrze BOTO.
(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone