Zamknij

Kwiat Jabłoni wystąpi w ERGO ARENIE! "Szykujemy dla Was trzeci album"

15:00, 28.11.2022 . Aktualizacja: 09:08, 29.11.2022
Skomentuj Kwiat Jabłoni w trakcie koncertu w ramach festiwalu "3-Majówka 2022" we Wrocławiu. Fot. Wojciech Pędzich | CC BY 4.0 Kwiat Jabłoni w trakcie koncertu w ramach festiwalu "3-Majówka 2022" we Wrocławiu. Fot. Wojciech Pędzich | CC BY 4.0

Oryginalne brzmienie i milionowe wyświetlenia teledysków stały się ich znakiem rozpoznawczym. Jesienią 2023 roku Kwiat Jabłoni ruszy w pierwszą halową trasę koncertową!  Stworzony przez Kasię i Jacka Sienkiewiczów zespół, jedna z najpopularniejszych formacji młodego pokolenia, jest na etapie tworzenia trzeciego, studyjnego albumu, który, podobnie jak przeboje z dwóch dotychczas wydanych krążków, usłyszeć będzie można w ERGO ARENIE 12 listopada przyszłego roku.

"Kochani, następnej jesieni odbędzie się nasza jedyna trasa w Polsce w 2023. Szykujemy dla Was trzeci album i bardzo chcemy, żebyście mogli usłyszeć go na żywo. To będą nasze pierwsze koncerty w halach" – w liście do fanów piszą Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Jak dotąd mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, kolejny album „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutował na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokrył się platyną. W 2022 roku we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego powstała płyta „Kwiat Jabłoni i goście: Wolne Serca” zawierająca 10 coverów, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności. Zespół w 2022 roku tworzył również wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra.

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Zespół współpracował m.in. z T. Love, Ralphem Kaminskim, Julią Pietruchą, Miuoshem czy sanah. Ostatnie nagranie to współpraca ze Skubasem w utworze „Zaraz się zacznie” o skutkach konsumpcjonizmu i egoistycznej chęci posiadania.

Źródło: ERGO ARENA

[ZT]15088[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%