Zamknij

Przegląd Teatralny Masska znowu w Sopocie! Bezpłatne spektakle i transmisje

08.00, 11.11.2022 .
Skomentuj Fot. materiały organizatora
REKLAMA

Przegląd Teatralny Masska zagości w dniach 14-17 listopada m.in. na deskach sopockich scen Teatru Atelier i Teatru Wybrzeże. Wstęp na spektakle jest wolny. Do oglądania spektakli grup z wielu krajów świata Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji zaprasza także do Internetu.

Masska to otwarty projekt kulturalny, w którym biorą udział artyści z niepełnosprawnościami, teatry młodzieżowe i niezależne. Co roku daje możliwość konfrontacji wyobrażeń o niepełnosprawności i artystach żyjących często poza głównym nurtem życia społecznego.

Masska zaprasza do wymiany myśli, doświadczeń, rozmów i wspólnego świętowania obecności w świecie teatru, a przede wszystkim celebracji życia – tego, które niosą spektakle oraz tego tu i teraz. Razem dla idei, by dzielić się i cieszyć sztuką teatralną!

Na stronie www.masska.org rozpocznie się zdalna formuła Festiwalu. 12 grup teatralnych, 12 różnych form teatralnych, 12 sposobów wyrażania siebie... Masska online gościć będzie teatry z Niemiec, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Rosji, Uzbekistanu oraz Polski. Masska online wspólnie tworzy wielką, teatralną społeczność.

Więcej informacji oraz program na:

Program XXI Przeglądu Teatralnego Masska 14-17 listopada 2022 r.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

[ZT]15067[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%