Zamknij

Sopot: Zaz odwiedzi Ergo Arenę podczas trasy Organique Tour

14:00, 22.11.2021 | .
Skomentuj Zdjęcie po prawej: materiały prasowe
REKLAMA

ZAZ wraca do koncertowania prezentując swój piąty, wydany jesienią 2021 roku, album! Popularna francuska piosenkarka jazzowa i soulowa wystąpi w Ergo Arenie 20 października 2022 r. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią jeszcze w tym tygodniu!

Artystka miała chwilę oddechu po wydaniu czterech albumów, które promowała podczas trzech światowych tras koncertowych. Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Była to dla niej przymusowa, ale mile widziana samotność. To album przepełniony serdecznością, niczym seria obrazów.

Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel…). Wraz z nim dobierała odpowiednie barwy w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Powrót do tego, co najważniejsze. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach takich jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.

Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam „de la joie et de la bonne humeur”, który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do „la vie en rose”.

W końcu czyż Zaz – której prawdziwe imię to Isa – nie jest damą jasnych kolorów?

  • Bilety na koncerty w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 25 listopada o godz. 11:00 na www.LiveNation.pl
  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: wtorek, 23 listopada, godz. 11:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster: środa, 24 listopada, godz. 11:00
  • Sprzedaż ogólna: czwartek, 25 listopada, godz. 11:00

Źródło: ERGO ARENA

[ZT]11065[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SopocianinSopocianin

0 0

ZAZ jest OK!
Fajnie że zaśpiewa w Sopocie i Gdańsku. 10:21, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%