Zamknij

Sopot: Aukcja sztuki „Sporadyczni Artyści”. Pieniądze z licytacji wesprą produkcję filmu dokumentalnego

09:00, 08.10.2021 | P.S
Skomentuj Fot. materiały prasowe
REKLAMA

Aukcja sztuki „Sporadyczni Artyści” to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest zebranie budżetu na produkcję filmu dokumentalnego o osobach w spektrum autyzmu. Licytacja odbędzie się 8 października o godzinie 18.00 w Art Inkubatorze przy Goyki 3.

Podczas aukcji licytowane będą prace trójmiejskich i krakowskich artystek i artystów: Natalii Kai Chmielewskiej, Łukasza Kaczmarka, Moniki Konczakowskiej, Sebastiana Krawczaka, Grażyny Rigall, Wojtka Radtke, Aleksandry Szewczuk, Klaudyny Schubert, Franciszka Szumińskiego, Wiesława Szumińskiego (Suwałki), Anity Wasik, Joanny Wałek, Anny Witkowskiej.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie projekcja pierwszego odcinka filmu „Sporadyczni Artyści”, którego bohaterzy będę gośćmi aukcji.

Licytację poprowadzi Karolina Bąkowicz, która niegdyś była promotorką polskich designerów (Strefapolskidizajn) i managerką artystów malarzy. Dziś jest project managerką współpracującą z agencjami marketingowymi, specjalizującą się w kampaniach społecznych. Prywatnie jest także ciocią chłopca z zespołem Aspergera i stara się poznać rzeczywistość osób żyjących w spektrum autyzmu. 

Projekt „Sporadyczni Artyści” powstaje z ciekawości i chęci poznania życia osób w spektrum autyzmu.

Osoby zdecydowane na udział w aukcji proszone są o przesłanie potwierdzenia na adres mailowy: autysciartysci@gmail.com.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%