Zamknij

Zakłady sportowe dla początkujących

09:45, 11.02.2020 | R.C
REKLAMA
Skomentuj

Według różnych statystyk, w zakładach internetowych bierze udział od 5 do 13% dorosłych Polaków. Niektórzy uważają typowanie wyników za rozrywkę, dla innych jest to sposób na dorobienie do domowego budżetu. Jak zacząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi? Na co zwracać uwagę przy wyborze bukmachera? Sprawdzamy!

W Polsce w zakładach bukmacherskich biorą udział przede wszystkim mężczyźni między 18. a 34. rokiem życia, dobrze wykształceni, z dużych miast. – Na zachodzie Europy większość ludzi traktuje zakłady jako rozrywkę. Typują wynik meczu, by umilić sobie czas. W Polsce jak dotąd dominowało nastawienie "gram, żeby wygrać". Ale i to się zmienia. Stajemy się jako naród coraz bogatsi i dzisiaj stosunek graczy poważnych do przygodnych wynosi mniej więcej 50:50 – pisał red. Wojciech Borecki w swoim artykule na portalu Legalsport.pl. Jeśli planujemy właśnie rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, warto poszukać promocji oraz ofert, które zapewnią nam jak najwięcej pieniędzy na typowanie wyników.

Bonusy na start i darmowe zakłady u legalnych bukmacherów

Planując wybór legalnego bukmachera, u którego będziemy typować wyniki, warto uświadomić sobie, że każdy z operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju oferuje nowym graczom tzw. bonusy powitalne. Są to pewnego rodzaju premie za to, że gracz zdecydował się na założenie konta u danego bukmachera. W zdecydowanej większości przypadków przyjmują one postać bonusu od depozytu, czyli dodatkowej kwoty przyznawanej graczowi w momencie dokonywania przez niego pierwszej wpłaty (lub kilku pierwszych wpłat). Dla przykładu – jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus od depozytu jako podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 5000 zł. Jeśli gracz dokona więc depozytu w wysokości 450 zł, to otrzyma od bukmachera drugie 450 zł, które następnie może przeznaczyć na typowanie zakładów. Oczywiście bonusu od depozytu nie można od razu wypłacić – najpierw należy dokonać nim obrotu poprzez zawieranie zakładów.

Dlaczego wysokość bonusu od depozytu to ważna sprawa dla początkujących graczy? Dlatego że wielu z nich dopiero uczy się stawiać pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich, testuje różne strategie i systemy bukmacherskie albo po prostu szuka najwygodniejszego dla siebie sposobu gry. Dodatkowe pieniądze są więc w takim przypadku bardzo przydatne.

Bonusy od depozytu to nie jedyna promocja, z której mogą korzystać nowi gracze. Wykorzystanie podczas rejestracji promocyjnego kodu (jak VIPMAX) pozwala również na otrzymanie u kilku legalnych bukmacherów tzw. freebetów.

Czym one są? Freebet, zwany również darmowym zakładem, to określona kwota, którą gracz dostaje od bukmachera na postawienie kuponu. Jeśli przegra – nie traci nic ze swoich pieniędzy, jeśli wygra – bukmacher odejmuje kwotę freebetu od wygranej. I tak kod bonusowy wykorzystany podczas rejestracji u bukmachera STS pozwala otrzymać darmowy zakład 25 zł. W firmie LVBET darmowy zakład dla graczy używających kodu to 20 zł. Podobnie w firmie bukmacherskiej Fortuna, freebet przysługujący graczom wykorzystującym kod bonusowy LEGALSPORT wynosi 20 zł. Jeśli więc rejestrować się u legalnego bukmachera, to tylko z kodem promocyjnym!

(R.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

kalkulakalkula

1 0

Ja nie rozumiem ludzi, którzy zakłady traktują jak coś więcej niż rozrywkę - przecież wiadomo, że wszystko jest tak pokalkulowane żeby to bukmacher wygrał ostatecznie a pojedyncze wygrane tylko mają przyciagnąć innych..🙄 06:26, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone