Zamknij
REKLAMA

Bat na fanów rajdu po Alei Niepodległości! Policja podsumowuje kaskadowe pomiary prędkości

16:30, 30.07.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. KMP w Sopocie
REKLAMA

28 lipca policjanci ruchu drogowego przeprowadzili na ulicach Sopotu działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. W trakcie akcji funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 21 kierowców po tym, jak przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Policjanci zatrzymali do kontroli także tych kierujących, którzy nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, korzystali z telefonu podczas jazdy oraz nie stosowali się do sygnalizacji świetlnej. Wobec wszystkich sprawców wykroczeń policjanci drogówki stosowali mandaty, pouczenia lub wnioski o ukaranie.

Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrole prowadzone są na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach przez patrole ustawione kolejno po sobie na określonym, często krótkim, odcinku drogi. Podczas działań „Kaskadowy pomiar prędkości”, które przeprowadzono 28 lipca w całym kraju, sopoccy mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kilkadziesiąt aut.

W 21 przypadkach przyczyną kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierujących. Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli także tych kierujących, którzy korzystali z telefonu podczas jazdy, nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, a także nie stosowali się do sygnalizacji świetlnej. Wobec wszystkich sprawców wykroczeń funkcjonariusze stosowali mandaty, pouczenia lub wnioski o ukaranie.

Podczas środowej akcji policjanci sprawdzali też trzeźwość kierujących. Funkcjonariusze przebadali kilkudziesięciu kierujących pojazdami na zawartość alkoholu i ustalili, że wszyscy są trzeźwi.

Źródło: KMP w Sopocie

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 0

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 20:31, 30.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%