Zamknij
REKLAMA

Wielka Majówka u bram Sopotu. Piknik w Parku Kolibki

09:58, 02.05.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Na zdjęciu: OGRÓD & WIELKA MAJÓWKA 2018; Fot. Facebook, Ogród & Wielka Majówka / Dary Ziemi Gdynia
REKLAMA

Kilka minut od sopocko-gdyńskiej granicy - w Parku Kolibki - zorganizowany zostanie piknik OGRÓD & WIELKA MAJÓWKA. Wydarzenie przeznaczone jest dla fanów grillowania, prac w ogrodzie i osób, które cenią sobie naturalne produkty.

Uwielbiasz prace ogrodowe, kwiaty i przyrodę? A może nie wyobrażasz sobie majówki bez grilla? W tym roku dodatkowa atrakcja Wielka Majówka, czyli ... Wielkie gotowanie. Pokazy kulinarne. Różne kuchnie świata, w tym coś dla vege i vegetarian. Zjadą najlepsze Food Trucki z całej Polski - zachęcają na Facebooku organizatorzy.

Wśród wystawców znajdą się m.in. Delikatesy Madeinkaszebe, które oferują miody, dżemy, wędliny i sery. Fani piwa otrzymają okazję spróbowania trunku z browaru kaszubskiego Bytów. Wydarzeniu towarzyszyć będą targi roślin, zjazd food trucków oraz szereg atrakcji dla dzieci. 

Wydarzenie rozpocznie się siódmego maja i zakończy dziewiątego. Z Parku Kolibki będzie można korzystać od 10:00 do 18:00. Bilety w cenie ośmiu złotych normalny oraz sześciu złotych ulgowy, upoważniają do jednorazowego wstępu w dowolnym dniu imprezy. Z ulgi skorzystać mogą seniorzy, emeryci oraz dzieci powyżej lat 12. Osoby poniżej 12. roku życia wchodzą na teren pikniku za darmo.

Seniorzy powyżej 60. roku życia w piątek wchodzą bezpłatnie, a w sobotę i niedzielę mają prawo do nabycia biletów ulgowych w cenie 6 złotych. Wejściówki można nabyć w kasach biletowych na terenie Parku Kolibki lub na stronie internetowej organizatora.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

XcsXcs

0 3

Jest zakaz zakwaterowania turystów ale camping park45nw Sopocie otwarty? Czy służby to sprawdziły, camping upchany po brzegi, otwarcie takich miejsc jest dozwolone od 8 maja. Z tego za 10 dni kolejny wzrost zachorowań 10:46, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IzaIza

1 0

A to za darmo wstęp nie może być? W Warszawie wszystko jest za darmo a tu musimy płacić, słabo 16:46, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KasiaKasia

1 0

Super wreszcie wyjdziemy z komu 17:30, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%