Zamknij
REKLAMA

Nie żyje Paweł Królikowski. Znany aktor zmagał się z chorobą neurologiczną

14:00, 27.02.2020 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Paweł Królikowski, znany i ceniony aktor przegrał walkę o życie -  tragiczna informacja dotarła do mediów dzisiaj nad ranem. Artysta zmagał się z chorobą neurologiczną od dłuższego czasu - jak wiadomo od grudnia nieprzerwanie przebywał w szpitalu. 

W 2015 roku aktor przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Niestety pomyślnie przeprowadzona operacja nie oznaczała wygranej z chorobą.

W 2018 roku Paweł Królikowski odwiedził Sopot podczas festiwalu "Dwa Teatry", w którym nagradzano najlepsze spektakle Telewizji Polskiej. Wówczas był jeszcze w dobrej formie i korzystał z przyjaznej aury kurortu. Mimo, że powodem wizyty była jego praca, to aktor świetnie się bawił i spędził czas z bliskimi. 

Aktor, którego widzowie pokochali za rolę Kusego w serialu „Ranczo”, w kwietniu został wybrany na nowego prezesa Związku Artystów Scen Polskich, zastępując odchodzącego ze stanowiska Olgierda Łukaszewicza (72 l.). Wiceprezesem zarządu głównego ZASP została natomiast Małgorzata Kożuchowska. Od dawna mówi się o tym, że zarówno ją jak i Królikowskiego łączy ogromna przyjaźń. Mogliśmy się o tym przekonać, kiedy aktorzy korzystając z czasu wolnego, spacerowali po Sopocie. Królikowskiemu towarzyszyła nie tylko ukochana żona, ale też Małgosia. Cała trójka bawiła się świetnie w swoim gronie, o czym świadczą uśmiechy na ich twarzach  - relacjonował wizytę w Sopocie Super Expres

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

janinajanina

0 0

Straszna wiadomość. Mój ulubiony aktor, bardzo go ceniłam. Niech spoczywa w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny 14:17, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone