Zamknij
REKLAMA

Jak wyglądało imprezowe życie miasta w latach '60? Rozpoznaj się na starych zdjęciach z Sopotu

18:00, 24.02.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Krzysztof Stryjecki

28 lutego Teatr BOTO zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Krzysztofa Stryjeckiego, który dokumentował muzyczne i imprezowe życie Sopotu w latach 60. 

Wyboru zdjęć dokonał syn Krzysztofa Stryjeckiego, Sebastian Stryjecki. "Mój ojciec był fotografem amatorem. Mieszkał w Sopocie. Razem z braćmi - Markiem i Grzegorzem posiadali jak na tamte czasy profesjonalną ciemnię i zajmowali się robieniem i wywoływaniem zdjęć. Ojciec skupiał się na fotografowaniu Sopotu z akcentem na jego rozrywkową stronę. Fotografował sopockie prywatki, koncerty, a także pierwszy na wybrzeżu prawdziwy klub muzyczny Non Stop. Działalność „Non Stopu” rozpoczęła się z inicjatywy Franciszka Walickiego". Na zdjęciach będzie można zobaczyć szalone lata 60., koncerty, zabawy, tańce.

Fundacja Teatru BOTO zaprasza wszystkich, którzy bawili się w latach 60. w Sopocie do rozpoznania się na zdjęciach i snucie opowieści z tamtych lat.

- Z tej okazji postaramy się odtworzyć klimat tamtych zabaw. Będzie bigbit, będzie rock'n'roll, będą szalone lata 60 - przekonują organizatorzy.

[ZT]3891[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone