Zamknij
REKLAMA

Jak być bardziej eko? Spotkania dla mieszkańców Sopotu - darmowe zestawy startowe!

18:40, 23.02.2020 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Sopot zaprasza mieszkańców na spotkania edukacyjne w ramach projektu Sopot naturalnie, na których dowiemy się, jak żyć bardziej eko. Porozmawiać o tym będzie można w dwa marcowe poniedziałki, o godz. 17.00: 2 marca w Bibliotece „Koc i książka”, Sopot, ul. Kazimierza Wielkiego 14 oraz 16 marca w Dworku Sierakowskich, Sopot, ul. Czyżewskiego 12.

Dla mieszkańców

Podczas spotkania mieszkańcy dowiedzą się o kampanii edukacyjnej Sopot naturalnie. Organizatorzy będą zachęcać do zmiany nawyków dotyczących produkcji odpadów, w szczególności plastikowych, lepszej segregacji śmieci, picia zdrowej sopockiej kranówki, ograniczenia marnowania żywności. 

  • Gośćmi będą przedstawiciele Aqua Sopot, którzy opowiedzą o jakości sopockiej wody.

Uczestnicy spotkań otrzymają zestawy startowe Sopot naturalnie (wielorazowe torby na zakupy, woreczki na warzywa i owoce, bidony na wodę oraz poradniki). Wstęp jest wolny.

Dla przedsiębiorców 

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie z prezydentem Jackiem Karnowskim, inaugurujące projekt Sopot naturalnie dla przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 26 marca o godz. 18.00 w klubokawiarni "Dwie Zmiany" na ul. Bohaterów Monte Cassino 31 - informują organizatorzy.

Podczas spotkania zaprezentowane będą działania dla właścicieli i pracowników firm, jakie można wprowadzać, by świadomie troszczyć się o dobro planety. Ważne są małe zmiany, jak np. ograniczenie drukowania lub drukowanie dwustronne, staranna segregacja śmieci czy ograniczenie plastiku w firmowej stołówce. Ale całościowo przyniosą one ogromny efekt.

Ambasadorem projektu Sopot naturalnie dla przedsiębiorców jest firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzanie uczestnictwa w spotkaniu dla przedsiębiorców na adres mailowy: naturalnie@sopot.pl

 

inf. UMS/ zdj. UMS 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone