Zamknij
REKLAMA

Magdalena Adamowicz porozmawia z matką Stefana W. "Jednak na pewno nie przed urną z prochami Pawła"

16:00, 02.12.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

W wywiadzie udzielonym Wirtualnej Polsce Magdalena Adamowicz, wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska, oświadczyła, że będzie chciała się spotkać z matką mordercy swojego męża. Choć jak sama przyznaje, to jeszcze nie jest właściwy czas na takie spotkanie, wie, że prędzej czy później będzie musiało do niego dojść. Bez kamer i świadków. Na osobności. Prywatnie.

Co istotne, wypowiedź Magdaleny Adamowicz odnosi się do słów matki Stefana W., która kilka dni temu zadeklarowała, że chce się pojednać z rodziną zamordowanego, prosząc przy urnie o to, by jej oraz jej synowi wybaczono.

- Spotkam się z nią, gdy będę na to gotowa. Jednak na pewno nie przed urną z prochami Pawła, nie w Bazylice. To będzie spotkanie w cztery oczy, bez kamer i mikrofonów. To mój bezwzględny warunek – mówiła Magdalena Adamowicz dla Wirtualnej Polski.

Matka Stefana W. w swoich ostatnich wypowiedziach podkreślała, że jej syn jest ciężko chory na schizofrenię i pomimo tego, że informacja o jego niepokojących zamiarach została przekazana Służbie Więziennej i Policji, nie podjęto skutecznych działań, aby powstrzymać tragedię.

[ZT]3328[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone