Zamknij
REKLAMA

Zjedli i nie zapłacili w sopockiej restauracji. Nagroda za rozpoznanie sprawców

09:39, 04.10.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Sopocka restauracja "Symfonia Smaków" opublikowała post na facebooku, w którym poinformowała, że czwartkowi goście restauracji zapomnieli zapłacić rachunku na 128 zł. Restauracja poprosiła o uregulowanie długu za "bulion oraz pomidorowa z lanymi kluskami jak i pierś z kurczaka". Zastrzegli również, że jeżeli wpłata nie pojawi się w ciągu dwóch dni opublikują wizerunek w sieci. 

Poznajesz ich? Dostaniesz darmowy obiad! 

Czas minął a goście restauracji nie zapłacili za obiad. Symfonia Smaków opublikowała zdjęcie z kamery na którym zobaczyć można ich twarze. Kto ich pozna i zgłosi się do restauratorów, ten dostanie darmowy obiad za tą samą kwotę co dłużnicy plus 250 zł zostanie przeznaczone na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo w Sopocie.

Poszukiwany, Poszukiwana

Rzekło się A, trzeba rzec B...

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy zdjęcie naszych szanownych Gości z ubiegłego czwartku (19 września), którzy zapomnieli zapłacić rachunek w kwocie niemal 130 zł.
Osobę, która Ich wskaże (wystarczy profil na fb) zaprosimy na podobną kolację a dodatkowo od siebie wpłacimy 250 zł na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo w Sopocie.

Zapewniamy pełną anonimowość.

- post na facebooku Symfonii Smaków

Zdjęcie dostępne TUTAJ 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

hehehehe

1 0

sa ludzie, ktorzy w sezonie tylko z tego zyja...trudno cos na to poradzic, kultura sie klania 13:00, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarekMarek

4 9

"128 zł. za bulion oraz pomidorowa z lanymi kluskami jak i pierś z kurczaka"

Takie ceny? A może to po prostu obsługa kelnerska nie miała kiedy podejść - osobiście, gdy czekam zbyt długo na kelnerkę, która raczyłaby przynieść rachunek, to po prostu wychodzę. Czasem nagle jakiś kelner wyskoczy z zaplecza, a czasem nie. 19:53, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

vv

1 3

"tą samą kwotę" - TĘ samą kwotę. Kto to pisał? XD 21:46, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomekTomek

1 1

Upubliczniajac wizerunek osoby prywatnej restauracja zlamala prawo. Nie zdziwiłbym się gdyby jakas kancelaria zaproponowała reprezentacje tej parze… bez problemu wyciąga spore odszkodowanie od restauracji 16:26, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA