Zamknij

Świąteczny Pchli Targ w Sopocie. Zrób zakupy i poczuj magię Bożego Narodzenia

13:30, 24.11.2023 . Aktualizacja: 00:15, 28.11.2023
Skomentuj

Już wkrótce, bo w każdą sobotę i niedzielę grudnia, aż do dnia poprzedzającego Wigilię, w Sopocie będzie odbywał się Świąteczny Pchli Targ. To doskonała okazja, aby poczuć bożonarodzeniową atmosferę i zrobić zakupy na Święta.

Na targu znajdziemy szeroki wybór świątecznych dekoracji, stroików i ozdób choinkowych. Wśród nich znajdą się zarówno klasyczne propozycje, jak i nowoczesne, designerskie dodatki. Warto również zwrócić uwagę na rękodzieło, które będzie doskonałym prezentem dla bliskich. Dodatkowo, na targu będzie można zakupić ekologiczną żywność, wypieki i przekąski. To idealny pomysł na świąteczny poczęstunek. Pchli Targ będzie odbywał się w Sopockim Rynku przy ul. Polnej 8-12 w godzinach od 10.00 do 14.00. Wstęp jest bezpłatny.

W zeszłym roku Świąteczny Pchli Targ cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Sopotu i turystów. Wśród odwiedzających można było spotkać osoby w każdym wieku, które szukały inspiracji na świąteczne zakupy. Zachęcamy do odwiedzenia Świątecznego Pchlego Targu w Sopocie. To doskonały sposób na rozpoczęcie świątecznych przygotowań.

Jeśli jesteście ciekawi, czego się spodziewać po Świątecznym Pchlim Targu, koniecznie zapoznajcie się z naszą fotorelacją z zeszłego roku.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%