Zamknij

Sopot: Szedł sam zgłosić się na policję! W pobliżu komendy został zatrzymany

08:00, 29.01.2023 .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Wszyscy wiemy, że kto popełni przestępstwo lub wykroczenie musi ponieść tego konsekwencje. O tym wiedział również 40-latek z Sopotu. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym, a mając dość ukrywania się, wczoraj z torbą w ręku szedł stawić się na policję. W pobliżu komendy miejskiej zauważył go patrol policji, rozpoznał i zatrzymał. Jeszcze tego samego dnia poszukiwany sopocianin trafił do aresztu, by odbyć zasądzoną wobec niego karę 15 dni pozbawienia wolności za kradzież.

Codziennie do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przychodzą różne osoby - część na przesłuchanie, część po to, by porozmawiać z dzielnicowym, a jeszcze inni po to, by zgłosić przestępstwo lub wykroczenie. Tymczasem wczoraj w godzinach popołudniowych do komendy szedł poszukiwany 40-latek. Mężczyzna wiedział od kilku miesięcy, że jest poszukiwany i ma do odbycia karę pozbawienia wolności, dlatego mając już dość ukrywania się, sam postanowić stawić się na policję.

Sopocianin spakował w torbę najpotrzebniejsze rzeczy i ruszył w drogę do jednostki policji. Gdy był już niedaleko komendy miejskiej zauważyli go jadący ulicą policjanci, rozpoznali i od razu podjęli interwencję. Mężczyzna oświadczył im, że idzie na komendę, bo jest poszukiwany i chce mieć to za sobą. Jak ustalili policjanci, za poszukiwanym 40-latkiem wystawiono list gończy i zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Sopocie ma on do odbycia karę 15 dni pozbawienia wolności za kradzież szczoteczki elektrycznej.

Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego sopocianina i przewieźli go do komendy miejskiej, a następnie po wykonaniu niezbędnych czynności doprowadzili go do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 15 dni.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]15891[/ZT]

[ALERT]1674731550916[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%