Zamknij
REKLAMA

Sopot: Był poszukiwany 7 listami gończymi! Ukrył się w wersalce

12:14, 29.07.2022 | .
Skomentuj Z lewej: zdjęcie zatrzymanego, fot. KMP w Sopocie. Z prawej: Zdjęcie poglądowe, fot. KSP w Warszawie
REKLAMA

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie ustalili miejsce pobytu i w mieszkaniu na terenie Gdańska zatrzymali 41-latka, który poszukiwany był między innymi siedmioma listami gończymi i sześcioma nakazami doprowadzenia. Przed policjantami mężczyzna schował się w wersalce. Łącznie poszukiwany 41-latek ma do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży i uchylania się od obowiązku alimentacyjnego oraz wykroczenia.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego łącznie 15 podstawami prawnymi 41-latka. Wczoraj, 28 lipca, przed południem funkcjonariusze pojechali do mieszkania na terenie Gdańska. Wiedzieli, że w lokalu przebywa poszukiwany mężczyzna i słyszeli też odgłosy dochodzące ze środka, ale nikt nie otworzył drzwi, dlatego od razu wezwali na miejsce strażaków, by siłowo dostać się do środka. Słysząc, że strażacy są w drodze, w pewnym momencie jedna z osób przebywających w mieszkaniu otworzyła drzwi i w pokoju policjanci zatrzymali poszukiwanego 41-latka, który przed nimi schował się w wersalce.

Mieszkaniec Sopotu poszukiwany był od 1,5 roku m.in. 7 listami gończymi i 6 nakazami doprowadzenia wydanymi przez sądy w Sopocie, Gdańsku i Gdyni. By uniknąć kary pozbawienia wolności zmieniał miejsca zamieszkania. Policjanci ustalili, że 41-latek łącznie ma do odbycia karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży i uchylania się od obowiązku alimentacyjnego oraz wykroczenia.

Z mieszkania, w którym wynajmował pokój, zatrzymany 41-latek został przewieziony do sopockiej komendy, a następnie trafił do aresztu śledczego, by tam odbyć zasądzone kary pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Sopocie

[ZT]13885[/ZT]

[ALERT]1659088519099[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%