Zamknij
REKLAMA

Przesyłka specjalna. Kryminalni z Sopotu zatrzymali kuriera

18:15, 04.02.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z Sopotu w wyniku działań operacyjnych ustalili, że pewien 25-letni pracownik firmy kurierskiej posiada narkotyki i w miniony czwartek zatrzymali go na terenie Sopotu.

Mieszkaniec Gdańska był zaskoczony widokiem policjantów. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się, że w schowku samochodu, którym jeździ, ma schowane zawiniątka z suszem konopi. Policjanci przeszukali samochód i zabezpieczyli znaleziony towar. Ponadto kryminalni sprawdzili bardzo dokładnie miejsce zamieszkania 25-latka oraz przynależące do tego lokalu pomieszczenia gospodarcze. W wyniku tych działań znaleźli oni w piwnicy dwa worki termozgrzewalne z zawartością suszu oraz plastikowy pojemnik z zawiniątkami suszu. Łącznie zabezpieczono ponad 220 gramów marihuany. Cały towar został przekazany biegłemu do dalszych badań, a 25-latek trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili mieszkańcowi Gdańska zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Następnie funkcjonariusze doprowadzili sprawcę do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Prokurator przesłuchał 25-latka i skierował do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku i 25-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Agata Agata

1 0

Możecie się uspokoić, w minionym tygodniu powinęliście sobie około 500 gramów i trochę psychodeli. Wystarczy już Wam ! 00:06, 05.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Vera Vera

1 0

Co za *%#)!& przepisy za trawkę do 10 lat a jak b.policjant zabił na pasach 2 ludzi dostał dwa i pół roku 08:07, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA