Odkąd Donald Tusk wystawił na aukcji swoją hulajnogę, ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W licytację w serwisie Allegro włączyło się już 66 osób. Jak się okazało, dla wielu z nich jednoślad może mieć ogromną wartość. Choć do końca licytacji pozostało jeszcze pięć dni, jej cena gwałtownie poszybowała w górę. Niektórzy są gotowi zapłacić za nią bajońską sumę.
Przypomnijmy, że były premier i obecny szef Platformy Obywatelskiej po raz kolejny włączył się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcję trafiła hulajnoga polityka używana podczas jego pobytu w Brukseli. Jednoślad został opatrzony autografem, a jego cena może obecnie przyprawić o zawrót głowy.
W ciągu ostatnich 20 dni cena hulajnogi wzrosła aż o 78600 zł, osiągając tym samym wartość aż 91 600 zł.
Hulajnoga elektryczna wystawiona na licytację to model 4Swiss EX6 Power e-orange. Choć sprzęt jest używany, Donald Tusk przekonuje, że nie miał okazji korzystać z niego zbyt długo, w związku z czym jest w bardzo dobrym stanie.
Szef Platformy Obywatelskiej osobiście wręczy hulajnogę osobie, która wygra aukcję. Jak zapewnia, będzie to również okazja do krótkiego spotkania przy kawie lub herbacie.
Z aukcją można zapoznać się w serwisie Allegro - kliknij i sprawdź.
1 1
Zapraszam do licytacji WOŚP - Wizyta w pasiece, przegląd uli pszczelich - SOPOT
https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-pasiece-przeglad-uli-pszczelich-sopot-11731955478
1 1
Mam taką samą, chętnie sprzedam za połowę wylicytowanej ceny ?