Zamknij
REKLAMA

Sopot: nietypowa kradzież w restauracji. Z toalety zniknęła "półka na telefon"

10:02, 02.10.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Facebook, Cały Gaweł
REKLAMA

- Chamstwo, trudno wyrazić jak wielkie to jest chamstwo — tymi słowami internauci kwitują ostatni wpis restauracji Cały Gaweł. Lokal poinformował o nietypowej kradzieży. Złodziej wyniósł z toalety..."półkę na telefon".

Nie spodziewaliśmy u nas się takiego zdjęcia, ale komuś ewidentnie zbyt mocno weszło powiedzenie #kibeltojestżycie i zwinął nam z Całego Gawła naszą złotą kultową półkę - informuje na Facebooku Cały Gaweł.

Półka była charakterystycznym elementem wystroju restauracji. Widniejący na niej napis, "Tak — to jest półka na telefon w kiblu", zdobył popularność w mediach społecznościowych. Jego zdjęcie wielokrotnie gościło na Instagramie.

Wrzucamy kilkanaście z setek Waszych oznaczeń z „Tak - to jest półka na telefon w kiblu”, życząc koneserowi złodziejskiej sztuki tego, żeby nikt nigdy nie świsnął mu jego własności. Załatwimy w mig nową półkę, dla jasności - czytamy na profilu Całego Gawła.

Oburzenia sytuacją nie kryją zainteresowani sprawą internauci. Część z nich podzieliła się także własnymi doświadczeniami związanymi z kradzieżą w restauracji.

Nam kwiatka ktoś zabrał z łazienki, pourywał wszystkie szczepki innych kwiatów. Ale to nic, bo mamy koszyczek ze środkami higienicznymi dla kobiet - codziennie znika cała zawartość. A z donic przed kawiarnia regularnie przychodziły różne osoby przygotowane w rękawiczki i narzędzia ogrodnicze i brali sobie nasze kwiatki (w tym roku były już tylko tuje) - skomentowała pani Barbara.

 

Chamstwo, trudno wyrazić jak wielkie to jest chamstwo - dodała pani Beata.

 

Serio? Ludzie to dno... - podsumowała sprawę kolejna internautka.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Twój  NicpońTwój Nicpoń

0 1

Może kradzież to jakiś rurkarz z Czeskich Corpodylierów, a wy bijecie się w piersi. Ale może tak lepiej. Bo półka była w pewnym sensie już dziełem sztuki. A te będą zawsze kradzione. 18:02, 02.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

trutru

3 0

Byle było głośno, byle była wzmianka. Nie ma tygodnia bez gawla w mediach... 09:56, 04.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%