Zamknij

EKO jazda, zostaw samochód i wsiądź do meleksa!

13:55, 05.07.2018 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

EKO-logicznie, czyli jak Sopot dba o środowisko!

Brak miejsca parkingowego, tłumy turystów, korki, w powietrzu unoszą się spaliny, a z nieba leje się żar. Ty - cały zlany potem, siedzisz w aucie i gorączkowo szukasz miejsca postojowego.  Czy można rozwiązać ten problem?

BEZPŁATNY PARKING SOPOT

Tak! Miasto Sopot stworzyło Projekt EKO. 

Na czym polega? Stworzono aż 700 miejsc parkingowych, specjalnie dla zmotoryzowanych turystów i przyjezdnych. Każdy może zostawić swoje auto na parkingu przy Ergo Arenie  (Sopot/Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1). Parking jest całodobowy i całkowicie bezpłatny! 

W dodatku przez okres: od 30 czerwca do 31 sierpnia/ w godzinach od 10:00-20:00- można skorzystać z przejazdu meleksem do Centrum Sopotu i na plażę! Bilet kosztuje jedynie 3 zł dla osoby dorosłej, dzieci w wieku szkolnym jadą bezpłatnie!

Trasa Meleksa: Ulica Łokietka, Polna, Grunwaldzka, Chopina, Kościuszki i powrót do ERGO ARENY ulicami Kościuszki i Łokietka.

A może spacer? Z parkingu można dojść ciągiem pieszo-rowerowym do sopockiej i gdańskiej plaży (czas spaceru: 10 – 15 minut).

Zwiedzanie? Ergo Arena zaprasza do zwiedzania obiektu z przewodnikiem, dostępne będą strefy VIP i backstage (dodatkowe informacje na stronie ergo areny lub w kasie numer 2 przy wejściu A1 (w godz.10:00-17:00)

Informacje o EKO Parkingu pojawiły się na terenie całego Sopotu, trasach dojazdowych oraz w okolicach Ergo Areny. Takie projekty zasługują na promocję! Każdy z nas może zadbać o środowisko!  

   

Chcesz się dostać do Centrum Sopotu lub na plażę, bez martwienia się o miejsce postojowe? Teraz wiesz co robić! Skorzystaj z BEZPŁATNEGO parkingu przy Ergo Arenie.

 

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%