Zamknij
REKLAMA

Sopot z lotu ptaka! Zobacz Kamienny Potok w jesiennej scenerii [WIDEO]

15:45, 02.11.2022
REKLAMA

Choć Sopot największą popularnością cieszy się w sezonie letnim, to zdaniem wielu dopiero jesienią miasto ujawnia pełnię swojej niepowtarzalnej atmosfery. W okresie od września do listopada kurort wypełnia się mnóstwem barw, a nastrojowe uliczki wyglądają jeszcze piękniej niż zwykle. Dowodem na to, że tak jest i to nie tylko w tych najbardziej obleganych rejonach miasta, może być wyjątkowe nagranie przygotowane przez p. Krystiana Wachowiaka.

Sopot to nie tylko molo, plaża i Monciak. Wśród miejsc, które warto zobaczyć, wyróżnia się także Kamienny Potok - spokojna, rodzinna dzielnica położona w północno-zachodniej części miasta. Od zachodu graniczy z Brodwinem, od północy z gdyńskimi Kolibkami, od wschodu z Zatoką Gdańską, a od południa z Dolnym Sopotem i Przylesiem.

To właśnie tę dzielnicę sfilmowaną z oszałamiającej wysokości 120 metrów możemy zobaczyć na nagraniu, które 2 listopada trafiło na platformę Youtube.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz