Zamknij

Kacer Fułek zagra koncert online! Transmisja online już dziś

15:39, 14.05.2020 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Cykl koncertów online Studia Konsulat w Gdyni. Wydarzenia są transmitowane i dostępne na Fanpage’u Studio Konsulat i na YouTube.

14 maja o godz. 20:15 wystąpi młody i utalentowany mieszkaniec Sopotu - Kacper Fułek. 

Wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor i tekściarz. Tworzy muzykę od ponad dekady, w międzyczasie biorąc udział w wielu projektach i wydarzeniach kulturalnych. Można go zobaczyć i usłyszeć na niejednej trójmiejskiej (i nie tylko scenie): występował już chociażby w Operze Leśnej, na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, czy w telewizji, np. w programie The Voice of Poland.

Za największe artystyczne sukcesy uważa współpracę z Margaret podczas wymienionego programu, oraz występy na jednej scenie z takimi gigantami polskiej piosenki jak Katarzyna Groniec, Bohdan Łazuka, czy Hanna Banaszak. Jak każdego muzyka, najbardziej motywują go widzowie i słuchacze, którzy mogą utożsamić się z nim poprzez jego piosenki, dlatego chętnie występuje w pubach, restauracjach i wszędzie, gdzie może zostawić cząstkę siebie.

Pisze i po polsku i po angielsku, chociaż to pierwsze przychodzi mu znacznie trudniej. Gra głównie swoje utwory, napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat, ale w związku z licznymi inspiracjami (m.in. Eltonem Johnem, Amosem Lee, czy Stingiem) pozwala sobie też na mniej lub bardziej udane covery.

Lista utworów zagranych podczas koncertu:
1. What you fight for
2. Black Rose
3. Muzyką do mnie mów
4. Tiny Dancer (Elton John)
5. Chwilowy Deszcz
6. W moim śnie
7. I wanna dance with somebody (Whitney Houston)
8. Norma Jean (ew. jeśli będzie czas)

Transmisja z wydarzenia pojawi się na kanale YT:

Link do transmisji 

inf. i zdj. Studio Konsulat/ Gdyńskie Centrum Kultury 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz