Zamknij

Sześć osób poszkodowanych w wypadku na Alei Niepodległości [foto]

13:01, 03.12.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj, 2 grudnia - po godz. 12.00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na Alei Niepodległości w Sopocie, na wysokości nr 792. Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego przeprowadzili oględziny miejsca i uszkodzonych pojazdów, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz rozpytywali osoby celem ustalenia świadków zdarzenia.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca seata ibiza nie dostosował prędkości oraz odległości od poprzedzającego samochodu i chcąc uniknąć zderzenia z tym autem nieprawidłowo zmienił pas ruchu na lewy, gdzie zderzył się z jadącą z naprzeciwka toyotą yaris, która siłą uderzenia zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z fiatem punto, a ten następnie uderzył w toyotę corolla. W wyniku tego zdarzenia 6 osób zostało rannych i z obrażeniami ciała trafili do szpitali.

 

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących samochodami i ustalili, że wszyscy byli trzeźwi. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 21-letniemu mieszkańcowi Gdańska prawo jazdy. Postępowanie cały czas trwa i policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

zdj. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Ciąg dalszy feralnego dnia
Wczoraj sopoccy funkcjonariusze ruchu drogowego pracowali także na miejscu kolizji drogowej, gdzie zderzyły się dwa motocykle. Kierującego 
hondą za nie dostosowanie się do zasady ruchu prawostronnego i doprowadzenia do zderzenia z drugim motocyklem mundurowi ukarali mandatem. Ponadto w wyniku wczorajszych działań funkcjonariusze drogówki wyeliminowali z dalszej jazdy kobietę i mężczyznę, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość odpowiednio o 66 i 67 km/h. Policjanci zatrzymali ich prawa jazdy i ukarali mandatami karnymi w kwocie 500 zł i 10 pkt karnych. Zatrzymane prawa jazdy zostaną przesłane do właściwego starosty, gdzie zostanie wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tych dokumentów na 3 miesiące.
 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone