Zamknij
REKLAMA

Sopot: Kompletnie pijani rodzice opiekowali się 3-letnim synkiem!

10:35, 26.07.2021 | P.S
Skomentuj Zdjęcia poglądowe
REKLAMA

2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 38-letnia matka, a 2,6 promila miał 35-letni ojciec, którzy opiekowali się 3-letnim synem. Wypoczywający w Sopocie rodzice zgłosili się z dzieckiem do placówki medycznej z powodu urazu nogi u matki. Lekarz przebadał dziecko i nie stwierdził u niego żadnych obrażeń. Z miejsca interwencji 3-latek trafił pod opiekę do placówki opiekuńczej, natomiast matka z powodu agresywnego zachowania trzeźwieje w pogotowiu socjalnym. Na dziś zaplanowane są czynności z udziałem rodziców.  O nieodpowiedzialnych rodzicach policjanci poinformują sąd rodzinny.  

Wczoraj około godz. 20.00 sopoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do placówki medycznej zgłosili się nietrzeźwi rodzice z dzieckiem. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że mieszkający na co dzień w Szwecji Polacy przyjechali do Sopotu na wakacje. Natomiast do placówki zgłosili się z powodu urazu nogi u kobiety.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 38-letnia matka ma 2 promile, a 35-letni ojciec 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejscu lekarz przebadał 3-letnie dziecko i nie stwierdził u niego obrażeń. Policjanci o zdarzeniu natychmiast powiadomili koordynatora pieczy zastępczej i chłopczyk trafił pod opiekę do placówki opiekuńczej. Natomiast matka z uwagi na agresywne zachowanie trzeźwieje w pogotowiu socjalnym. Na dziś zaplanowane są czynności z udziałem rodziców.

O nieodpowiedzialnych rodzicach policjanci poinformują sąd rodzinny.

[ALERT]1627286497081[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 0

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 20:58, 26.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%