Zamknij
REKLAMA

Obchody Święta Policji w Sopocie. Nagrody i nominacje na wyższe stopnie

16.45, 16.07.2021 P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Dziś odbyły się sopockie obchody Święta Policji. W trakcie uroczystej zbiórki zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody dla policjantów i pracowników cywilnych Policji. Ceremonii przewodniczył Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Marek Stanulewicz, który złożył podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa na terenie Sopotu.

16 lipca 2021 r. Komenda Miejska Policji w Sopocie zorganizowała uroczyste obchody Święta Policji. Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa, także w komendzie miejskiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum, dlatego też tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w ograniczonym gronie. O godzinie 11.00 w auli sopockiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka, której przewodniczył Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Marek Stanulewicz. W ceremonii uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych i zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz księża.

Podczas uroczystości Komendant Miejski wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Michałem Biedrawa wręczyli funkcjonariuszom nominacje na wyższe stopnie służbowe. W uznaniu za pełnioną służbę, zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski wręczył nagrody wyróżniającym się w służbie policjantom i pracownikom cywilnym.

W swoim wystąpieniu insp. Marek Stanulewicz podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym sopockiego garnizonu za codzienną służbę i pracę, realizację dodatkowych zadań związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz gratulował awansów i wyróżnień. Komendant podziękował również rodzinom i najbliższym funkcjonariuszy za ich wyrozumiałość w znoszeniu trudów tej służby. Słowa podziękowania policjantom i pracownikom cywilnym złożył również Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski, Komendant Miejski PSP w Sopocie st. bryg. Marian Hinca oraz Przewodniczący Rady Miasta Sopotu Piotr Bagiński.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ALERT]1626438920933[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

ankaanka

0 0

,Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 20:33, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ciekawski Ciekawski

3 1

A czy przy wyborze zwycięzców brane były pod uwagę techniki zabijani zatrzymanych paralizatorem w toalecie na komendzie ???? 22:28, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Oburzony Oburzony

4 1

Ciekawe , teraz wręczają sobie nominacje i awansy ale czy ktokolwiek z POLICJI został ukarany za TOTALNY brak reakcji na rajd *%#)!& samochodem po moinciaku i molu kilka lat temu ???? Ktokolwiek z POLICJI poniósł konsekwencje ??? Jeżeli nie to obecne nominacje i awanse może sobie wsadzić w d..... !!!!! 22:33, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ankaanka

0 0

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 17:32, 17.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%