Zamknij
REKLAMA

Zatrzymano poszukiwanego 44-latka! Ukrywał się wśród bezdomnych w Sopocie

12:10, 19.01.2021 | P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Policjanci z Sopotu zatrzymali poszukiwanego 44-latka. Zgodnie z nakazem wystawionym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy mężczyzna ma do odbycia karę 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży z włamaniem i oszustwa. 44-latek bez stałego miejsca zamieszkania noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze przewiozą go do aresztu celem odbycia zasądzonej kary.

18 stycznia 2021 roku około północy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego interweniowali w jednym z budynków w Sopocie, gdzie na klatce schodowej mieli przebywać bezdomni spożywający alkohol. Na miejscu funkcjonariusze wylegitymowali 44-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna oświadczył mundurowym, że wcześniej mieszkał w województwie kujawsko-pomorskim. Policjanci sprawdzili go w policyjnych bazach i ustalili, że jest on osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.

Zgodnie z nakazem doprowadzenia wystawionym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy 44-latek ma do odbycia karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa kradzieży z włamaniem i oszustwa. Poszukiwany mężczyzna od razu został zatrzymany przez sopockich policjantów i przewieziony do policyjnego aresztu. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego doprowadzoną go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. 

Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]7212[/ZT]

[ALERT]1611052988177[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%