Zamknij
REKLAMA

Sopot: Pchli Targ dla najmłodszych. Dzieci wystawią na sprzedaż swoje zabawki

16:00, 29.09.2020 | P.S
Skomentuj Fot. materiały organizatora
REKLAMA

Nowopowstające domowe przedszkole w Sopocie postanowiło zorganizować dziecięcy pchli targ. Zgodnie z założeniami organizatorów ma to być okazja do tego, aby stworzyć przestrzeń do kupna i sprzedaży zabawek dla najmłodszych po niewygórowanej cenie.

Inicjatorzy akcji swoim pomysłem na działalność przedszkola podzielili się w mediach społecznościowych w czerwcu tego roku. Ich celem było powołanie grupy przedszkolnej inspirowanej podejściem homeschooling, czyli systemem edukacji domowej. Wśród celów jakie sobie postawili jest to, żeby było rozwojowo, przyjemnie i w zgodzie z potrzebami dzieci.

Już w najbliższą sobotę wystawcy w wieku od 2,5 do 12 lat będą mogli podzielić się swoimi zabawkami. Handel będzie odbywał się na specjalnie do tego przygotowanych straganikach od godziny 11 do 13.

- Biuro Targu będzie witać Wystawców od godziny 10.30. W tym czasie zapoznamy się z Wami, Was z Miejscem, wybierzecie sobie lokalizację i typ straganu a następnie przygotujecie, w oparciu o dostarczone materiały (lub przyniesione - jeśli ktoś bardzo pragnie), pomoce do straganu - np. plakietki z cenami - informują organizatorzy.

Stoiska będą rozstawione w salach Małe Rzeczy (pracownia), Małe Spotkania, Małe Rozmowy, Sala Pod Chmurką (zwana też Małe Koce) przy al. Niepodległości 698. Na wydarzenie obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w dziecięcym pchlim targu należy wysłać zgłoszenie drogą mailową lub telefoniczną. Kontakt w sprawie wydarzenia:

  • kontakt@malemiejsce.com
  • tel. 519-367-113 – SMS

Więcej informacji: Facebook.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA