Zamknij
REKLAMA

Sopot: Wypadek na terenie budowy! Policja ustala okoliczności zdarzenia

17:00, 17.09.2020 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek, 17 wrześnie, doszło do wypadku na terenie jednej z lokalnych inwestycji. Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych na placu budowy przy al. Niepodległości 696 w Sopocie. Robotnik, będący ofiarą wypadku, został przewieziony do szpitala.

Na miejscu zdarzenia interweniowała sopocka policja. Według ustaleń na mężczyznę zatrudnionego na placu budowy miał spaść fragment asfaltu, powodując obrażenia nogi.

- Około godz. 13.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na terenie budowy. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że na nogę pracownika spadł jeden z elementów znajdujących się na wysięgniku wózka widłowego. Mężczyzna z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość pokrzywdzonego i operatora maszyny, byli trzeźwi. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - poinformowała st. asp. Lucyna Rekowska, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie.

O komentarz w sprawie wypadku poprosiliśmy dewelopera - firmę Ekolan S.A. z siedzibą w Sopocie. Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło podczas prac budowlanych przy realizacji biurowca. Budynek ma zostać oddany do użytku pod koniec tego roku. 

- Dzisiaj około godziny 13.30 na naszej budowie biurowca przy al. Niepodległości 696 w Sopocie miał miejsce wypadek, w którym został poszkodowany pracownik. W czasie wykonywania prac na jego nogę osunął się fragment nawierzchni asfaltowej i poważnie rozciął skórę powyżej kostki. Na miejscu została mu udzielona pierwsza pomoc i wezwana karetka pogotowia, która zabrała go do szpitala. Czekamy obecnie na informacje o stanie zdrowia poszkodowanego - mówił Łukasz Skwierawski, kierownik budowy z EKOLAN S.A.

[ZT]2895[/ZT]

[ALERT]1600352617137[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PetrusPetrus

0 0

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
16:50, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA