Zamknij
REKLAMA

Sopocki MOPS dba o bezpieczeństwo interesantów. "Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia otrzymują niezbędną pomoc"

09:55, 26.03.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników od 13 marca do budynku MOPS jest ograniczony dostęp, wyłącznie w pilnych sprawach. Odpowiednie informacje zostały zamieszczone na drzwiach wejściowych.

- Zachęcamy klientów do kontaktu telefonicznego lub załatwiania spraw drogą elektroniczną. Bezpośrednie kontakty zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Przychodzą do nas pojedyncze osoby. Z naszymi klientami kontaktujemy się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem innych komunikatorów. Wszystkie działania realizujemy na bieżąco. Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia otrzymują niezbędną pomoc - informuje Andrzej Czekaj, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

Osoby, które w tej trudnej sytuacji potrzebują pomocy mogą zgłosić się do MOPS telefonicznie 58 551 17 10 (całodobowo) lub mailowo: mops@mopssopot.pl.

Wsparcia psychologicznego bezpłatnie całodobowo udzielają specjaliści z Punktu Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot – tel. 609 680 115.

Pomoc dla osób samotnych, starszych, z niepełnosprawnościami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie wspólnie z Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zbiera wszelkie sygnały i kontaktuje ze sobą osoby samotne, starsze, z niepełnosprawnościami potrzebujące pomocy w zrobieniu zakupów lub dostarczeniu leków, z tymi, które chcą pomóc.

Tel. 729 863 777, od poniedziałku do czwartku w godz. 8.30-17.00 oraz w piątki w godz. 8.30-15.00 e-mail: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl.

 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone