Zamknij
REKLAMA

Potrzebujesz pomocy psychologia? W Sopocie ruszają darmowe konsultacje

06:21, 26.02.2020 | J.F
REKLAMA
Skomentuj
Sopocka Pracowania Otwarta/ Sopot źródło:facebook

Pracownia Psychologiczna Empiria Magdalena Waśko zaprasza na marcową serię cotygodniowych darmowych sesji psychologicznych w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Magdalena Waśko kieruje swoją ofertę do dorosłych, młodzieży, a także rodziców i opiekunów z dziećmi, którzy doświadczają różnorodnych wyzwań czy trudności psychologicznych i chcieliby spróbować współpracy z psychologiem i poszerzyć swoją perspektywę.

Spotkania będą się odbywały w Sopockiej Pracowni Otwartej we wtorki w godzinach popołudniowych/wieczornych (wg harmonogramu dostępnego na wydarzeniu facebook - godz. 17:00). Sesja trwa ok. 50 minut.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 533 040 566, mailowy (kontakt@magdalenawasko.pl) lub przez fb. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

OlaOla

0 0

Super sprawa, decyzja o pójściu do psychologa jest trudna, bo nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. Takie bezpłatne spotkanie daje możliwość poznania terapeuty i jeśli od razu coś się nie klei, to można bez problemu szukać dalej. 18:50, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone