Zamknij
REKLAMA

Niszczył elewację tunelu pod al. Niepodległości. Nikt nie zareagował

11:14, 12.02.2020 | P.S
Skomentuj Fot. materiały Straży Miejskiej
REKLAMA

Pięćset złotych mandatu karnego otrzymał 21 letni mieszkaniec Sopotu, który malunkami niszczył ścianę tunelu pod Aleją Niepodległości w Sopocie. Graficiarz wpadł dzięki czujności operatora miejskiego monitoringu.

Operator monitoringu sopockiej Straży Miejskiej zauważył wczoraj, tj. 11 lutego mężczyznę malującego sprayem ścianę w przejściu podziemnym pod Aleją Niepodległości. Na miejsce zdarzenia został skierowany patrol pieszy Straży Miejskiej. Funkcjonariusze potwierdzili obecność mężczyzny niszczącego rysunkami ścianę, wylegitymowali go i nałożyli mandat karny w kwocie 500 zł. Mężczyzna przyjął mandat.

Warto zaznaczyć, że zdarzenie miało miejsce w południe, a tunelem w tym czasie przechodziło wielu pieszych. Nikt nie zareagował, nikt nie zwrócił mężczyźnie uwagi, że łamie prawo i niszczy mienie. Nikt również nie zadzwonił do Straży Miejskiej, by zgłosić ten fakt. Nie bądźmy obojętni, estetyka naszych miast w dużej mierze zależy również od nas samych. Reagując wysyłamy sygnał, że nie ma w nas zgody na takie zachowanie. 

Urząd Miasta Sopotu

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA