Zamknij
REKLAMA

ZERO Waste! Nie zmarnuj swojej karty do głosowania - Głosujemy 13 października

18:44, 11.10.2019 | R.C
REKLAMA
Skomentuj

Już 13 października mamy możliwość wyboru w jakim kraju chcemy żyć. Pamiętaj, że niewykorzystane karty do głosowania zostaną zniszczone i nic nie wniosą dla przyszłości.

Zagłosuj! Dzięki Tobie poświęcenie drzew nie pójdzie na marne. 

Partnerami akcji #wyboryzerowaste są My Story Luksusowe apartamenty w Sopocie - Butikowy obiekt 17 apartamentów z obsługą, idealny na kameralne wydarzenia. EKOSFERA - Oferuje szeroką gamę produktów biurowych i reklamowych. Wszystkie zamieszczone w ofercie produkty są przyjazne środowisku, zarówno pod kątem procesu produkcyjnego, jak i późniejszej ich eksploatacji.Studio Spectro - studio graficzne specjalizujące się w wyjątkowych projektach logo, identyfikacji wizualnych, stron www, koncepcji graficznych i innych nieoczekiwanych formach wyrazu. 

 

(R.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone